Кому показаний лікувальний масаж?

Лікарі клініки алергології та імунології «Форпост» рекомендують не менше двох разів на рік Вам і Вашим близьким проходити оздоровчий курс лікувального масажу, який йде у нас в доповненні з фотостимулирующим масажем. Це зміцнить імунітет і допоможе залишатися здоровими і бадьорими весь рік. Особливо масаж в Києві потрібен тим, хто часто хворіє взимку і давно не був на відпочинку. Такий лікувальний, оздоровчий і розслабляючий масаж може стати чудовим зміцнювальним засобом і відновити сили.
Лікувальний масаж adele і його значення для організму.

Лікувальний масаж проводиться по всьому тілу (загальний масаж) і може бути як розслаблюючим, так і тонізуючим. А також при необхідності може проводитися більш локально, у ділянках тіла, де потрібно більш пильну увагу.
Масаж спини проводиться при остеохондрозі, сколіозі, загальному виснаженні.
Масаж комірцевої зони дуже добре проходити людям з сидячою роботою, при стресах і частих перевантаженнях.
Чим корисний фотостимулирующий масаж?

Сонячне світло є природним активатором всіх обмінних процесів в організмі. Тому при тривалій його нестачі у всіх тканинах відбуваються застійні явища, затримується виведення продуктів відходу і токсинів, що загрожує інтоксикацією, хронічною втомою і швидким старінням організму.
При кожному сеансі лікувального масажу на пацієнта впливає світло, спектральний склад якого відповідає сонячного світла на сході та на заході світила. Таким чином, відбувається поповнення дефіциту і активація всього організму, що веде до поліпшення самопочуття, омолодженню організму, оздоровлення і появі бадьорості і сил.
Подаруйте своєму організму заслужений відпочинок і відновлення, пройшовши курс лікувального оздоровчого масажу і ви відчуєте віддачу, бадьорість і прилив нових сил!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here