Любителі техніки Apple по достоїнству оцінили iPhone 7. Компанія провела масштабний реліз, з якого стало ясно, що нове покоління апаратів Еппл на кілька кроків випереджає сучасні технології. Пристрій оснащений прогресивної «начинкою», містить потужний процесор, передовий дисплей, камери з високою роздільною здатністю. Дизайн телефону – чудовий приклад, як можна поєднати технологічність і елегантний зовнішній вигляд. Крім того, iPhone 7 водонепроникний. Але чи означає це, що йому не вимагає чохол? Фахівці розібралися в цьому питанні. Дослідники сучасних трубок ознайомилися з новинкою Еппл. Точно ясно, що глянсовий корпус буде схильний до подряпин, але поки невідомо, якою мірою. Навіть на офіційному сайті компанії рекомендується використовувати вот этого чохла для iPhone 7 тим власникам, які хочуть зберегти його покриття гладким і не подряпаним. Користувачі повинні дотримуватися крайню обережність у роботі з приладом чи все-таки одягти його в чохол.

Дисплей має широку колірну гамму і високу роздільну здатність. І ціна заміни цього елемента буде коштувати дорого. З цієї причини також рекомендується використовувати продукцію цієї категорії.

Чохол не знадобиться, щоб протистояти дощу, бризок, вологи. Але від усіх інших шкідливих факторів рекомендується убезпечитися, тому що продуктивний і красивий девайс легко стане просто набором деталей, якщо його необережно використовувати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here