Новостройки города Бровары: «Лесной квартал» и его характеристики:

Для кожного, хто цікавиться сферою житлового будівництва, не секрет, що зведення новобудов в містах-супутниках столиці в 2016 році значно активізувалося і за темпами вже випереджає Київ. Основна причина зростання інтересу інвесторів до нерухомості в радіусі 10-30 км від столиці — це доступна (порівняно з київської) ціна квадратного метра.

Якщо розглядати довколишні населені пункти, то Бровари — безсумнівно, один з найбільш привабливих міст. Це досить великий, але при цьому дуже зелене містечко: тут кілька доглянутих парків і скверів, де городяни із задоволенням проводять вільний час, а до лісових масивів рукою подати. Ліс настільки близько підходить до міста, що навіть став основою для назви одного з кращих комплексів новобудов міста Бровари — «Лісового кварталу». Відгуки підтверджують, що для того, щоб потрапити з цього ЖК на лісову прогулянку, досить пройтися буквально 5-10 хвилин.

У відділі продажів кожен інвестор може ознайомитися з копіями дозвільних документів, які були оформлені забудовником для зведення даних новобудов. В Бровари для цього їхати зовсім не обов’язково: відділ продажів ЖК «Лісовий квартал» розташований також в самому центрі Києва — на першому поверсі ТРЦ Gulliver за адресою: пл. Спортивна, 1-А. Відгуки інвесторів свідчать, що менеджери відділу продажів надають копії документів всім бажаючим.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here