Головною перевагою автовикупу є виключення шахрайства. Угода абсолютно прозора і не передбачає ризиків для клієнта. Завдяки автовыкупу, Ви збережете не тільки свій час і нерви, але і гроші. Саме тому послугу викупу авто поступово витісняє продажу на авторинку.

Другою перевагою послуги є відсутність необхідності в підготовці автомобіля до продажу. Більше немає необхідності мити, чистити, полірувати. Машина викуповується як вона є. При цьому оцінка становить 90-95% від ринкової вартості. Погодьтеся, це відмінна сума за умови миттєвого викупу, витрат на мийку і відсутності ризиків. А в окремих випадках, в тому числі при несправній машині, не потрібно витрачатися на послуги евакуатора. Співробітник компанії сам приїде на місце стоянки автомобіля.

Ще одним плюсом є викуп машин з будь-яким пробігом, несправних і битих. Зазвичай такі автомобілі не купують зовсім або купують дуже дешево. Продам авто, автовикуп – це не спосіб обману, це реальна ціна за Ваш автомобіль. Тому 99% йдуть задоволеними. А 1% з яких-небудь причин просто передумують продавати свою машину.

Викуп авто – це відмінний спосіб заробити хороші гроші за свій автомобіль. Ніякої тривалої діагностики та паперової тяганини! Оперативно і тільки у справі. А високий рівень сервісу доповнить приємне враження від проведеної операції!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here