Водні процедури або баня львів. Хто їх не любить? Людина після них свежеет, здоровеет і, в якійсь мірі, навіть молодшає. Проведення водних процедур забезпечує видалення бруду, поту, старого шкірного сала, відлущування верхнього шару епідермісу, вплив на терморецептори і судини. Це запорука збереження і поліпшення свого здоров’я. Саме для цих цілей і призначені лазні, що дозволяють об’єднати корисне ще й з приємним.
У різних народів свої види лазень. Але, для нашої людини все вони лише дивина «паруразового» використання. Російська ж парна, для більшості пробували фінську (сауну), турецьку (хамам), японську (офуро), інфрачервону, назавжди залишиться улюбленою і рідний.

Багато користі можна принести своєму тілу перебуваючи пару годин в лазні. Тільки провести цей час треба з розумом, тому що парна лазня для людей не вміють паритися (а таких, більшість), — явище екстремальне, що змушує серйозно напружуватися багато систем організму (як і взагалі надмірне захоплення чим-небудь: їжею, працею, розвагою) . І від того, наскільки скористається людина своїм розумом, повністю залежить, що принесе час, проведений в лазні: користь чи шкода.
У більшості з нас своєю лазні немає, тому мова будемо вести про «чужих» закладах.
Мистецтво банної процедури багатокомпонентне, і йому слід вчитися. Кілька простих, але неймовірно корисних порад допоможуть вам в цьому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here