Каменем спотикання при облаштуванні теплових мереж завжди була вартість монтажу опалення квартири або будинку. З огляду на дорожнечу самого опалювального обладнання, матеріалів власнику хочеться заощадити на оплаті послуг з їх підключення. З іншого боку занадто дешеві розцінки викликають сумніви в рівні якості виконуваних робіт, адже, як відомо, скупий платить двічі. Тому перш ніж замовляти організацію комплексу обігріву першій-ліпшій фірмі, варто досконально вивчити ринок будівельних та ремонтних послуг, зрозуміти, як формується вартість монтажу опалення приватного будинку і які позиції вона включає. Дуже вигідна пропозиція від компанії «Сантех Еліт» http://www.santehelit.net.ua/pricing/.
Зрозуміло, ціна залежить від складності, розгалуженості, масштабу теплової мережі, так як ці показники безпосередньо впливають на кількість обладнання, яке необхідно підключити, протяжність трубопроводів, трудовитрати на об’єднання всіх елементів в єдину систему.
На першому етапі замовнику необхідно оплатити послуги проектувальника, що склав детальний проект майбутньої тепломережі. Також вартість монтажу системи опалення може включати послуги з твердженням проектної документації комунальними організаціями. Багатьом людям колись і нецікаво ходити по інстанціях, збираючи різноманітні довідки, тому цю обтяжливу обов’язок можуть взяти на себе самі будівельні компанії. Варто відзначити, що багато фірм, щоб залучити клієнтів, розраховують проект безкоштовно або ж оформлення проекту вже включає витрати на отримання дозволів. Це все стосується промислових будівель і приватних будинків великої площі, з басейнами та іншими складними комунікаціями. У приватному житловому будівництві все йде набагато простіше, немає необхідності в дорогому проекті опалення, різних узгодженнях, досить точний і грамотний розрахунок системи опалення, складання специфікації і професійно монтажу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here