Наступний флагман Samsung буде Galaxy Примітка 8, і це не секрет. Корейський виробник смартфонів підтвердили, що це не вбивство лінію, зверніть увагу, незважаючи на те, що відбулося в минулому році, і ми вже бачили купу звітів з докладним викладом деяких нових можливостей Галактики Примітка 8. Але останній слух може принести найкраща новина з усіх, тому що це, здається, показують, телефон може вдарити магазинах навіть раніше, ніж ми очікували.

За даними джерел Галактики клубу, Галактики Примітка 8 будуть представлені Пейзажний екран, подібний чудовий екран на Galaxy С8. Якщо є одна «підтвердив» характеристика Галактики Примітка 8, це екран. Зрештою, нескінченність дисплей-це найкраща характеристика Галактики С8.

У звіті також говориться, Галактики Примітка 8 буде протестований під управлінням Android 7.1.1. Це важлива деталь, тому що це означає, що телефон не буде запущений з Android виведення з коробки. Що може означати, що Samsung не буде мати доступ до остаточної версії Android o у момент для Galaxy Примітка запуск 8. Навряд чи для Samsung, щоб запустити Нуги на Галактики Примітка 8 в ході випробувань, а потім запустити його під керуванням О. с. андроїд

Якщо звіт є точною, це означає, Samsung не планує відкладати запуск Галактики Примітка 8 занадто довго. Раніше повідомлялося, що Галактики Примітка 8 може бути представлений не пізніше, ніж очікується в кінці серпня або початку вересня таймфрейме, тому що Samsung хоче проявляти особливу обережність, щоб не повторювати своїх помилок минулого року з приміткою 7.

Більше від bgr
Samsung збирається запустити нову версію Галактики С8
Галактика С8 користувачі будуть позбавлені від Біксбі помічник ще на місяць
Розблокована Галактики С8 доступний у продажу починаючи з сьогоднішнього дня
Андроїд o, як правило, повинні дебютувати в третьому кварталі цього року, як раз перед прибуттям в точку 2.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here