Функціонал повітряно-опалювальних апаратів з водяним теплоносієм, дуже схожий з принципом дії теплової гармати. В обох пристроях нагріте повітря підхоплюється потужним вентилятором і викидається у вигляді теплої повітряної струменя в приміщення. Як нагрівальний елемент, в водяних тепловенітляторах використовується теплообмінник, всередині якого циркулює гаряча вода.

Принцип дії повітряно-опалювального апарату з водяним теплоносієм заснований на тому, що гаряча вода з централізованої системи опалення або внутрішньої автономної системи опалення, надходить в мідно-алюмінієвий теплообмінник де відбувається теплообмін — гаряча вода віддає своє тепло повітрю, тим самим нагріваючи його. Потім нагріте повітря підхоплюється вбудованим вентилятором і викидається в приміщення. Потік теплого повітря, можливо направляти використовуючи жалюзі.

Тепловентилятори водяні і їх особливості

Візуально помітною особливістю, є захисний короб, який оберігає від прямого контакту з теплообмінником. Короб або більш правильно назвати його корпусом пристрою, може бути виконаний з будь-якого матеріалу, але найчастіше для цих цілей використовують пластик. Якщо порівнювати тепловентилятори з різними теплоносіями, то водяной тепловентилятор є найбезпечнішими в експлуатації.

Корпус пристрою перешкоджає мимовільному поширенню нагрітого повітря, надійно утримуючи його всередині для подальшої направленої подачі. Оскільки тепле повітря надходить в приміщення відповідно до обраного напрямком, це дозволяє обігрівати окремі ділянки в приміщенні і створювати локальні зони з більш високою температурою.

Направляючі жалюзі, також можна віднести до особливостей даного пристрою, оскільки вони відповідають за рівномірний розподіл теплого повітряного потоку і дають можливість робити акцент на обігріві певної ділянки.

Не можна не відзначити і той факт, що повітряно-опалювальні апарати з водяним теплоносієм, працюють з порівняно невеликим температурами. Максимальна температура теплоносія, для більшої частини даних опалювальних приладів, становить 130 C. Це дає ще більший плюс сторону його безпечної експлуатації. Тієї температури до якої нагрівається теплообмінник всередині водяного тепловентілятора, недостатньо для мимовільного загоряння навіть в тому випадку, якщо всередину корпусу потраплять сторонні предмети з паперу або тканини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here