Готуючись до весілля і займаючись організацією свята, одним із самих основних питань є вибір банкетного залу. З усіх весільних витрат, мабуть, найбільш дорогим є банкет. І ціна ця залежить не тільки ВІД кількості смачних і красивих страв, а й від рівня ресторану, декорування залу і можливості організувати супутні послуги.

У цей знаменний для молодят день, зберуться навколо все найближчі й улюблені люди. І від того, наскільки все красиво і грамотно буде організовано, залежить весь успіх підприємства.

Давайте крок за кроком розберемо в цій статті як вибрати правильний ресторан для весільного торжества і на що звернути увагу.

Правила вибору

Для того, щоб відразу визначити, на чому акцентувати увагу, шукаючи банкетный зал для свадьбы, давайте відразу визначимо список вимог, які необхідно пред’являти до пошуку:

Місцеположення ресторану.
Екстер’єр ресторану.
Інтер’єр залу.
Місткість залу.
Меню.
Додатковий сервіс.

місцеположення ресторану

Весілля — особливе свято, на який з’їжджається безліч гостей, далеких родичів, колег і партнерів по бізнесу. Тому варто відразу продумати, наскільки зручно буде гостям добратися до ресторану.

Вибираючи ресторан, зверніть увагу на місце для паркування, під’їзд машин, транспортну розв’язку.

Заздалегідь можна поцікавитися у адміністратора:

під охороною чи парковка в ресторані;
на яку кількість машин розрахована стоянка;
чи можливий під’їзд весільного кортежу в лімузині або на кареті до головного входу для зустрічі з гостями.
Навіть найменші ці нюанси, упущені з уваги, можуть коштувати гостям і молодим зіпсованого настрою і витрачених даремно нервів.

Екстер’єр ресторану

Екстер’єр будівлі — це те, що буде задавати весь тон святу. Особливо цей момент варто враховувати при організації літнього торжества.

Для весілля влітку ідеально підійдуть невеликі відкриті тераси, зелені галявини з шатром, відкриті майданчики біля водойм. Гостям комфортно і приємно буде відпочивати на відкритому повітрі, насолоджуючись гарним святом.

Відразу необхідно продумати можливості ресторану для фотосесії і подивитися, наскільки навколо красива і доглянута територія.

Обов’язково уточніть у адміністратора наступні питання:

чи є можливість проведення фотосесії на галявині з додатковими атрибутами;
чи можна організувати салют у дворі ресторану;
чи є які-небудь обмеження з боку адміністрації при проведенні свята (в деяких закладах не дозволяють обсипати пелюстками троянд головний вхід, запалювати свічки або використовувати зерно);
на яку кількість гостей розрахована літній майданчик або намет на галявині (при організації весілля на відкритому повітрі).
інтер’єр залу

Інтер’єр ресторану не менш важливий, адже якщо весілля організовується в приміщенні, загальний вигляд залу буде створювати атмосферу. Загальний стиль залу повинен відповідати загальній концепції свята.

Наприклад, стилізований під мисливський будиночок ресторан ніяк не підійде для організації весілля в грецькому стилі. В ідеалі, якщо колірна гамма і загальний колорит ресторану буде повністю відповідати стилістичній спрямованості свята.

Також необхідно уточнити, чи пропонує сам ресторан варіанти прикраси залу. Якщо так, то попросіть показати фотографії. Оцінюйте зал не тільки з позиції «красиво-некрасиво», а аналізуйте загальну обстановку, наскільки зручний і місткий танцпол, чисті скатертини, штори, підлогу.

місткість залу

Місткість залу — один з ключових критеріїв, який буде визначати правила вибору ресторану. Напевно, багатьом відомі випадки, коли банкет на 80 персон проводився в залі, розрахованому максимально на 60. І питання тут навіть не в кількості посадочних місць і столів, а в комфорті гостей.

Нехай вільного простору в залі трохи більше, але місце повинне вистачити і на вільну посадку гостей і на танці з активними конкурсами.

Запитайте у адміністратора:

на яку кількість місць розрахований зал;
які можливі варіанти посадки гостей;
чи передбачені додаткові стільці для несподівано прибулих гостей.
Меню і додатковий сервіс

Якщо екстер’єр та інтер’єр будівлі вам повністю підходить, переходите до вивчення меню, адже для гостей смачна і красива їжа буде мати першочергове значення.

Подивіться можливості ресторану і уточніть, чи можна щось додати на ваш розсуд. Чи є варіант завезення спиртних напоїв для банкету. В ідеалі — заздалегідь спробувати деякі з підібраних для весільного банкету страв, щоб оцінити майстерність кухарів.

Поцікавтеся, чи є спеціально відведене місце в ресторані для курців гостей, гардеробна і т.д.

Всі ці нюанси визначають ступінь комфортності і можливість організувати дійсно шикарне і красиве весільне торжество.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here