Проведення будь-якого масштабного свята, будь то весілля, ювілей або корпоратив, вимагає організації багатьох нюансів, і найголовнішим з них по праву вважається вибір банкетного залу. У цьому місці буде проходити велика частина свята, тому все в ньому повинно бути бездоганним. Сьогодні банкетні зали Москви (тут можна подивитися приклади) пропонують своїм клієнтам широкий спектр послуг, але, на жаль, не всі вони відповідають вимогам, які до них пред’являються. Тому так важливо знати критерії вибору залу для проведення торжества.

критерії вибору
Будь-яке торжество повинно бути ідеальним, щоб в пам’яті залишилися тільки приємні спогади про цей день. І від банкетного залу в цьому плані залежить дуже багато чого. Важливо, щоб зал для проведення торжества не був занадто перенасичений або, навпаки, занадто мінімалістичним, як конференц-зал (там дуже багато пропозицій цієї послуги).

Будь-банкетний зал повинен відповідати наступним п’яти критеріям, а саме:
Достатня місткість. Зазвичай вона визначається кількістю запрошених гостей з невеликим запасом в 5%, на випадок форс-мажорних обставин. Але варто розуміти, що зал «впритул» або ж з великим «запасом» не будуть настільки комфортні для гостей, найкраще знайти «золоту середину» в даному питанні.

Різноманітна кухня. Кухня в банкетному залі повинна бути різною, щоб догодити перевагам кожного гостя. Припустимо, хтось не їсть рибу, але дуже любить м’ясо — це слід враховувати обов’язково і обговорювати відразу ж з адміністратором закладу.

Приємна обстановка. Банкетний зал — це місце для проведення урочистостей, тому його інтер’єр повинен бути святковим, але ненав’язливим. Найкраще вибрати зал з дизайном в класичному стилі, такий інтер’єр прекрасно впишеться в будь-яке свято.

Послуги з обслуговування. Варто розуміти, що під час банкету завжди потрібна допомога обслуговуючого персоналу, щоб щось подати, принести, віднести і так далі. Тому варто заздалегідь поцікавитися наявністю даної послуги та її вартістю.

Послуги з проведення торжества. Багато банкетні зали пропонують послуги оформлення залу, ведучого, ді-джея, танцюристів, співаків і так далі. Ця послуга істотно може полегшити підготовку до торжества Більш того, при замовленні банкету в багатьох закладах діють вигідні акції на організаційні роботи.

Знайти хороший зал для проведення торжества не так вже й складно, як здається на перший погляд. Але до цього питання слід підійти з усією серйозністю і не робити поспішних висновків, а зайти на нашу сторінку vk.com/vipzalspb і обирати банкетный зал на 15 человек спб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here