Навіщо створювати карту мрії (карту бажань)?
 
 
Як відомо, у терміна Карта Мрії існує кілька синонімів: Карта Скарбів, правильна карта бажань, карта по Фен Шуй, карта Щастя, … Особисто нам більше подобається варіанти Карта Мрії, Карта Бажань і Карта Скарбів. В матеріалах сайту слова Карта Мрії (Скарбів) означають одне і те ж.
 
Отже, навіщо створювати Карту Бажань своїми руками? Це досить дивне запитання. Адже ніхто не питає: «Навіщо жити краще створюючи (роблячи) правильну карту бажань? Навіщо прагнути до щастя? Навіщо хотіти Любові? Навіщо прагнути до здоров’я і благополуччя? ». Погодьтеся, що ці бажання здаються цілком природними і зрозумілими.

А чи пам’ятаєте ви ті дитячі роки, коли нестерпно хотілося бути чарівником? Взяти в руки чарівну паличку і отримати чудову ляльку або машинку, хороші оцінки в школі або багато смакоти. Це було б так здорово і в це майже вірилося …
 
Але і у дорослих є цілком зрозуміле бажання виконати свої світлі бажання і мрії за допомогою майже по-справжньому чарівних способів і технік.

Причому тут Карта Мрії? — запитає хтось. А при тому, що правильно створена Карта є, на наше глибоке переконання, найефективнішим інструментом здійснення мрії, який тільки може виявитися в руках у звичайного людини — не чарівника. Можете нам повірити, ми знаємо, про що говоримо, адже це область нашого професійного інтересу і досліджень. Карту мрії можна замовинти на сайті http://www.karta-sokrovish.by/ нащі фахівці підкажуть вам як правильно це зробити.
 
Ми з вами живемо в досить цікавому світі. На перший погляд, здається, що все в ньому підпорядковується знайомим зі школи фізичним законам, що все, що відбувається навколо ясно і зрозуміло. З іншого боку, люди постійно говорять про речі, які ніяк не вписуються в цю картину, причому, ніхто навіть не помічає цієї невідповідності. Раз у раз чуєш навколо: «Щасливий хлопець», «Сильна інтуїція», «Душа співає», «Підсвідомість впливає», «Їй завжди щастить», «відчула, що йому погано» і т.д. При цьому ніхто не замислюється про суть сказаного і не зможе відповісти, яким таким фізичним законам підкоряються перераховані вище удача, інтуїція, душа, підсвідомість, везіння і ще багато іншого. Люди просто знають, що подібні речі існують, і все!
 
Так воно і є: наш Світ зовсім не схожий на простенькі закони великого Ньютона. Зараз вже мало хто сумнівається, що крім знайомої всім фізичної реальності існує величезний невидимий Світ, який взаємодіє з людьми і може допомагати їм. Погодьтеся, що було б здорово отримати його підтримку. Для його назви часто використовуються слова Космос, Всесвіт, Абсолют, Вселенський Розум, кому як більше подобається. Нам більше до душі вираз «наш Світ» або просто «Мир».
 
Тисячоліттями людство намагалося пізнати секрети Миру, навчитися використовувати його допомогу собі на благо. Зрозуміло, такі знання завжди були таємними і передавалися тільки від присвяченого до присвяченому. Але в останні два-три десятиліття відбулося масове відкриття деякої частини цих відомостей всьому людству. Ви це самі бачите по величезній кількості літератури, яка заполонила книжкові прилавки.
 
В результаті людям стали доступні досить нескладні методи отримання допомоги і підтримки від Миру. Це афірмації, візуалізації, колажі мрії і т.д. Більшість з них працює за принципом «докладно розкажи Миру, чого ти хочеш». Ви уявляєте, зображує чи проговорює своє бажання — ця інформація сприймається Світом — він допомагає в здійсненні бажання (якщо вважатиме за потрібне допомогти). Відзначимо, що це дуже дієві методи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here