Наша компанія має статус офіційного реєстратора майже у всіх доменних зонах. А з міжнародними реєстраторами у нас укладені прямі договори. Завдяки цьому ми можемо надавати вам кращі ціни на реєстрацію доменів, а також гарантувати, що ваш домен нікуди не зникне. Адже, щоб не втратити ваш домен і не понести збитків, слід віддавати перевагу відповідального реєстратору доменів, який пройшов верифікацію адміністратором доменної зони і має офіційний статус реєстратора.

Отже, Ви хочете зарегистрировать домен? Ви хочете, щоб реєстрація доменів була швидкою і простою? Ласкаво просимо в нашу компанію — domains.webmoney.ru. У нас ви можете не тільки зареєструвати домен, але і зробити вибір найбільш вигідного тарифу віртуального хостингу.

Вибір домену для веб-сайту — це найважливіше завдання для кожного, хто планує відкрити власне представництво на просторах Всесвітньої павутини. Вона не така проста, як може здатися на перший погляд. До її вирішення потрібно підходити з усією відповідальністю, оскільки, зареєструвавши домен, вам не вдасться поміняти його. Таким чином, будь-якому власникові веб-сайту потрібно знати, як правильно вибрати доменне ім’я?

Доменні зони класифікуються на такі категорії:

Міжнародні. До таких відносять: NET, COM, INFO, ORG і BIZ. Тут зареєстровано безліч доменів, відповідно, відшукати оптимальний ім’я буде вельми складно.
Вітчизняні. Віддаючи перевагу домену в такій зоні, ви зможете вказати на приналежність веб-сайту певного регіону.

Щоб вибрати доменне ім’я для сайту, потрібно відштовхуватися від назви фірми або напрямки її діяльності. Якщо найменування складено з окремих слів, то їх варто писати разом або прогалини замінювати на тире. Маєте в своєму розпорядженні засобами? Значить, зареєструйте кілька доменів — з тире і без нього. Це допоможе ефективно захиститися від фірм-конкурентів.

Визначаючись, який домен вибрати, враховуйте наступні рекомендації:

Оптимальне доменне ім’я — коротке. Небажано включати в його назву більше 3-х слів. В першу чергу, короткий домен легше розташувати в логотипі. По-друге, його простіше запам’ятати і в ньому складніше допустити помилку. По-третє, короткі доменні імена виглядають солідніше і ідеально підходять для активного розвитку бренду.
Доменне ім’я повинне нормально вимовлятися. Крім того, варто вибирати такі назви, які практично не вийде написати з помилками. Це важливо, якщо ви збираєтеся використовувати для розкрутки веб-сайту рекламу на радіо. Почувши в ефірі адресу вашого сайту, люди повинні його запам’ятати так, щоб у них не виникли труднощі з його написанням і пошуком в інтернеті.
Хороший домен важко переплутати з іншим. Вибираючи ім’я, упевніться в тому, що у конкурентів відсутня схожу назву.
Доменне ім’я — характеризує вашу діяльність. Воно повинно показувати користувачеві, що конкретно вони зможуть побачити, якщо перейдуть цього веб-сайт.
Перед тим, як вибрати домен, слід перевірити, що найменування чи не порушує авторські права. Інакше є ризик отримати позов від власника бренду (торгового знака для товарів чи послуг) або прохання про видалення домену.

Навіть якщо ви змогли вибрати хороший домен, то робота на цьому не закінчується. Якщо є ресурси, то слід зареєструвати схожі імена. Інакше це можуть здійснити компанії-конкуренти. Наприклад, зареєструвавши домен firma.com, слід попрацювати над покупкою домена firma.com.ua.

Крім того, можна застосовувати різні імена для різних типів реклами. Наприклад, для реклами на радіо і ТБ можна використовувати кирилицю, а для розкрутки на просторах Всесвітньої павутини — латинські символи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here