Ми з самого початку вирішили вчити працювати з живим кодом, вирішуючи завдання, наближені до реальних. Ми даємо можливість отримати не тільки знання, а й уміння. У процесі навчання ми зіштовхуємо учня з випробуваннями, принцип яких — «зверстати, як показано у зразку». Саме за таким принципом працюють більшість верстальників. Отримайте html academy промокод на сайті http://promo-code-htmlacademy.ru/.
Ми вважаємо верстку дуже корисним навиком для будь-якої IT-спеціальності. Тому намагаємося робити наші курси максимально цікавими, що затягують, інтерактивними, незвичайними, десь схожими на гру.

Ми підготували 53 онлайн-курсу, які зачіпають різні аспекти роботи верстальника. Цього достатньо, щоб впритул познайомитися з версткою. А для тих, хто хоче вирости в професіонала, ми підготували чотири онлайн-інтенсиву. Ці унікальні освітні програми дозволяють підготувати фахівців з необхідними для веб-індустрії навичками. І в цьому нам допомагають наставники. Зараз з нами працюють більше трьохсот наставників. Ящко вас цікавить скидка на интенсивы html academy тоді вам обовязково треба зайти на сайт http://promo-code-htmlacademy.ru/.
Якщо курсів і інтенсивів вам буде мало, то можна подивитися на книжкову полицю, де ми поступово збираємо книги по веб-розробці. Або зайти до нас на форум і обговорити хвилюючий вас питання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here