Багато хто з нас користуються таксі, сприймають даний сервіс крізь призму особистості водія таксі. Хтось із захопленням відгукується про водіїв таксі тій чи іншій компанії, а хтось кипить обуренням від сервісу наданого йому. Міські форуми часто стають ареною боїв, де позитивні відгуки змиваються хвилями негативних відгуків і навпаки.

Ми ж пропонуємо поглянути на роботу водія таксі зсередини, адже від них багато в чому залежить наше враження про таксі. У скільки починається і закінчується робочий день водія таксі? Що відбувається перед виходом на роботу? Хто керує роботою в таксі? Як самі водії таксі оцінюють своїх клієнтів і т.д.

За яким графіком працює водій таксі работа в такси?
Водії таксі, як і всі люди, чергують роботу з відпочинком. Однак в силу специфіки роботи в даній галузі, є необхідність роботи вночі. Звичайна практика для компаній таксі, коли водії таксі працюють позмінно, наприклад, в 3 зміни: з 10.00 до 18.00, 18.00 до 2 ночі, з 2-ї ночі до 10 ранку. Є найрізноманітніші схеми організації роботи, але така використовується в багатьох випадках. Природно, що працювати водіям таксі доводиться в різні зміни і вдень і вночі. Звичайно, якщо образно говорити, то вовка ноги годують, а водія таксі колеса, тому, чим більше проводить водій таксі на лінії, тим більше заробить. Але серйозні компанії таксі не допускають переробок водіїв, так як це може бути чревате стомлюваністю водіїв, що може негативно відбитися на рівні сервісу і навіть безпеки поїздки.

Водій таксі проходить медогляд та інструктаж
Серед людей, які активно користуються таксі, часто побутує думка, що водіїв таксі ніхто не контролює і працюють вони як «Бог на душу покладе». Таку думку сформувалося через те, що часто клієнтів обслуговують так звані «бомбили». Люди, які займаються перевезеннями без дозвільних документів і на свій страх і ризик. У цьому випадку нерідко можна побачити і неохайний салон, зовнішній вигляд водія, плаваючі тарифи і інші не дуже привабливі для клієнта речі.

Насправді в компаніях, які спеціалізуються на послугах таксі, водії таксі проходять щоденний медичний контроль, техогляд автомобіля, інструктаж. Компанії, які надають послуги таксі, приділяють велику увагу цих питань, так як у випадку НС відповідати доведеться компанії, а це може вилитися в досить велику суму.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСпецтехніка в оренду
Следующая статьяКредит

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here