Купальники бікіні ще в 50-х роках ХХ століття зробили революцію у світі пляжної моди, а зараз вони доступні, популярні і затребувані дівчатами різного віку, комплекції і віку. Прийти на пляж і не зустріти дівчину в бікіні просто неможливо. По суті, плавки-бікіні являють собою 2 трикутника тканини, спереду і ззаду сполучені мотузочками або вузькими смужками матеріалу. Детальніше на https://juliette-sun.com.ua/kupalniki/bikini/.

Переваги купальника бікіні:

1. Забезпечує рівний загар. Такі плавки відкривають ноги, стегна і живіт. Завдяки цьому практично будь-яку білизну, згодом, буде відтіняти засмагу, а не демонструвати білі смужки шкіри;

2. Ефектно підкреслює животик і стегна, візуально стрункішою;

3. Правильно підібраний гарний купальник бікіні підходить для власниць пишних форм і ідеального тіла;

4. Найпоширеніша модель, яка щорічно виступає основною частиною колекцій модних дизайнерів, тому вибирати пляжний костюм завжди є з чого.

Класичний варіант бікіні з зав’язками по боках дозволяє регулювати розмір плавок під власні параметри і не залежати від раптово виниклих кілограмів на стегнах. Але, якщо ви вирішили купити бікіні в Інтернеті із зав’язками з боків, то знайте, що така модель візуально збільшує обсяг стегон.

Якщо у Вас плавки з вузькими смужками з боків, то регулювати їх розмір не вдасться, зате і стегна візуально стануть витонченіше. Крім того, універсальний низ таких трусиків поєднують з верхом в стилі бандо, класика, трикутники.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here