Aquarium Classic займається обслуговуванням будь-яких декоративних водних систем в середовищі існування людини-декоративних акваріумів, акваріумів, як торгового обладнання, декоративних водних панелей і водоспадів, декоративних водойм, ставків, елементів фіто — і ландшафтного дизайну. Ми прпонуємо найкраще Обслуживание аквариумов в харькове.

Види обслуговування
Ми пропонуємо три схеми співпраці:
Комплексне, воно ж абонементне, all inclusive. Ми укладаємо договір і з цього моменту повністю відповідаємо за якість води, здоров’я мешканців і красу підводного мікросвіту в режимі 24/7. Ми також несемо фінансову відповідальність за загиблу рибу, рослини або корали. У Комплексне обслуговування входить: регулярна підміна води, чистка скла і дна акваріума, Заміна фільтруючих елементів, ламп, тестування води, ремонт і заміна акваріумного обладнання, підбір корму і годування риби, плановий огляд гідробіонтів, лікування.
Разове — виїжджаємо на вимогу і максимально усуваємо проблему. Але довгострокових гарантій не даємо, тому що не контролюємо догляд за акваріумом постійно.
Консультаційне — робота з екосистемою починається з консультації, ми пояснюємо клієнту, як усунути проблему або підтримувати рівновагу, погоджуємо план робіт і вибираємо зручний варіант обслуговування. Працюємо з будь-якими об’єктами, в т. ч. створеними сторонніми виконавцями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКупальники
Следующая статьяMy Favourite Books

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here