В судовому порядку розірвання шлюбу відбувається тільки за наявності хоча б однієї з двох причин — наявність у пари неповнолітньої дитини або ж відсутність згоди одного з пари на розлучення.

Щоб подати на розлучення, вам необхідно підготувати такий пакет документів:
Позовну заяву до суду-його ви можете сформувати за 249 рублів на цій сторінці.
Оригінал свідоцтва про реєстрацію шлюбу (якщо його немає, тоді ви повинні взяти дублікат в тому органі, який його і видавав). Детальніше на https://webisk.ru/isk/alimenty-na-1-rebenka.html.
Квитанція про оплату державного мита — на листопад 2018 року, розмір держмита становить 600 рублів. Сплатити ви можете в будь-якому відділенні банку, а реквізити для оплати ви можете дізнатися в суді, в який звертаєтеся з відповідним позовом.
Копію свого паспорта з відміткою про місце проживання.
Копія свідоцтва про народження дитини (якщо у вас є спільні неповнолітні діти).
Якщо з Вами проживає неповнолітня дитина, то ви повинні долучити до позову довідку про склад сім’ї, або ж інший документ про те, що дитина проживає з вами.

Заява на розлучення, як правило, не об’єднується з іншими вимоги, що може мати подружня пара (наприклад розділ спільного майна). Це обумовлено тим, що об’єднання декількох вимог зможе спричинити за собою затягування судового процесу. Саме тому подавати заяву на розірвання шлюбу необхідно окремо, але додатково до нього можна подати ще кілька супутніх позовів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСуд
Следующая статьяХостинг

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here