Грузоперевозки Ирпень-один з ключових напрямків роботи нашої компанії. За більш ніж десятирічну роботу на цьому ринку в число наших Клієнтів увійшли найбільші компанії країни. Реалізовані сотні складних проектів по переміщенню нестандартних вантажів. Щомісяця фахівці компанії забезпечують перевезення десятків тисяч тонн різної продукції в межах України та на міжнародному ринку.

Для цього використовуються мультимодальні і Комбіновані вантажоперевезення, із залученням авіаційного, морського, залізничного та автомобільного транспорту. При цьому у компанії є вся необхідна техніка та досвід для проведення вантажно-розвантажувальних робіт при організації перевезення негабаритних і великовагових вантажів і будь-яких нестандартних вантажів. Кожне конкретне замовлення має індивідуальні особливості і нюанси, тому у нас немає фіксованої ціни на вантажоперевезення по Україні.

Вартість багато в чому залежить від таких факторів:

дальності маршруту;
пункту призначення, використовуваного транспорту;
характеристик вантажу: габарити, тип, потреба в специфічних умовах транспортування.
Наша компанія прийняла рішення розробити стандартну тарифну сітку: реалізуючи вантажоперевезення по Україні, ціни залишаються незмінними і розраховуються перед наданням послуг. Такий підхід зміцнює довіру між нашою компанією і клієнтом, попереджає виникнення конфліктів на підставі невірного ціноутворення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here