Не відкладайте відрядження або подорож через те, що не вдалося купити билеты на автобус своєчасно. Через сервіс PROIZD Ви знайдете місця на зручний рейс по потрібному напрямку навіть за пару днів до передбачуваної поїздки.

Наша мета – допомогти клієнтам придбати квитки на автобус онлайн оперативно і без зайвих зусиль. Ми позбавляємо Вас від відвідування автовокзалу, простоювання в черзі і спілкування з втомленими, «ввічливими» касирами. Дорослий або дитячий електронні автобусні квитки, придбані у нас, не потрібно обмінювати на паперову версію. З ними відразу можна вирушати на посадку.

Чому квитки на автобус купувати через сервіс PROIZD вигідно:
Доступність. Забронювати і купити квитки на автобус можна навіть з віддаленого населеного пункту. Досить мати під рукою гаджет з виходом в Інтернет.
Простота використання. Сайт не перевантажений опціями. Ми з повагою ставимося до клієнтів і не змушуємо їх здійснювати зайві дії. Замовлення квитків на автобус здійснюється в кілька кліків і займає не більше 5 хвилин.
Зручна форма оплати. Розрахуватися за квиток на автобус за внутрішньодержавними і міжнародними маршрутами можна по Інтернету пластиковою карткою будь-якого банку.
Конфіденційність. Відомості про користувачів, які купують Автобусні квитки, охороняються протоколом і не підлягають розголошенню.
Надійність. Сертифікат SSL захищає особисті дані та реквізити клієнтів. Продаж проходить в безпечному режимі
Можливість заощадити. Через сервіс легко знайти дешеві автобусні квитки і придбати їх без особливих зусиль.
Всі ці параметри дозволяють купувати квитки на потрібний автобус в комфортних умовах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБилет на поезд
Следующая статьяPROIZD

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here