Чи не працює ноутбук? Неполадки з комп’ютерною технікою часто трапляються в найнесподіваніший момент і часто стають причиною зриву дедлайнів по найважливіших проектах, втрати цінних даних і відчутних незручностей в життєдіяльності або роботі. В цьому випадку вам стане в нагоді одна з найбільш популярних і затребуваних послуг ЕПОС — ремонт ноутов.

Послуги ремонту ноутбуків
Послуги ремонту ноутбуків Епос включають в себе:

грамотну діагностику несправності;
заміну необхідних деталей материнської плати;
ремонт або зміну клавіатури ноутбука;
усунення наслідків некваліфікованого ремонту техніки;
Заміна бракованих роз’ємів пристрою;
усунення мікротріщин мат.плата;
перепрошивку БІОС і т. д. Ноутбук-незамінна річ в роботі та особистому житті. Ремонт ноутбука-складний технологічний процес, який може зайняти від декількох годин до декількох днів. У нашому сервісному центрі ЕПОС ремонт ноутбука буде зроблений якісно, в строк і з гарантією того, що усунена поломка не проявить себе найближчим часом.

Чому ремонт ноутбука слід робити в ЕПОС?
Ось короткий список наших переваг:

Більше 25 років досвіду
Безкоштовна діагностика
Гарантія на всі роботи-3 місяці
Стислі терміни виконання замовлення
Висококваліфіковані інженери
Сучасне обладнання
Високі можливості по виконанню складних ремонтів
Ми працюємо на ринку сервісного обслуговування комп’ютерної техніки вже більше 25 років і завдяки накопиченому досвіду можемо запропонувати вам як клієнту ряд принципових і вагомих переваг.

Сервісний центр ЕПОС пропонує безкоштовну діагностику вашого пристрою на предмет виявлення неполадок і оперативний ремонт кваліфікованими майстрами з багаторічним досвідом.

На всі виконані роботи надається гарантія — ви можете бути впевнені в якості робіт і тому, що Виправлена неполадка не повториться найближчим часом.

Ми легко впораємося зі стандартною проблемою ремонту ноутбука і спеціалізуємося на важких випадках. Так, найчастіше, виходить, що відносячи ноутбук зі складною поломкою в звичайний сервіс — ви просто через посередника передаєте його фахівцям ЕПОС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here