Вибрати настінний купить настенные часы іноді досить складно, адже це питання про доповнення інтер’єру. Існує думка, що цей аспект неважливий, і немає різниці, де і як вказано час. Але різновидів цієї продукції настільки багато, що питання вибору відразу ж набирає важливості. Годинники, підібрані по гармонійному співвідношенню до дизайну приміщення, стануть стильним його доповненням. Цей елемент декору можна вибирати по великому функціоналу, кольором, манері виготовлення, ціновими показниками, формі та ін. і як вибрати з цього розмаїття гідну і правильну модель?

Основні різновиди настінних годинників
Існує два основних відгалуження механізмів цього напрямку. Вони межують один з одним наявністю однакових цілей і завдань, схожим функціоналом і різним наповненням.

Кварцові настінні годинники. Сміливо можна назвати одним з найпопулярніших різновидів, через свою обширності на ринку продажів і варіацій втілень. Звичайною рисою цього різновиду є цокання стрілки. Через цей фактор, користувачі часто віддають перевагу не цієї моделі. Хоча, зараз важливу роль відіграє естетична риса продукту, а кварцові годинники оформляють під старовину, надають форму картин, і роблять все, щоб приміщення з цим елементом виглядало атмосфернее. Старовинні годинники відіграють роль елемента декору, мають різні розміри.
Механічні настінні годинники. Модель сучасніше попередньої. Більше можливостей, менше цокання, скромний зовнішній вигляд – все це характеризує механічні настінні годинники. Є можливість встановлювати будильник, в деяких варіаціях навіть можна встановлювати музику на фон. Мають функцію секундоміра або таймера, показують прогноз погоди.
Якщо враховувати показник точності, то відгуки свідчать про те, що кварцові моделі в добу можуть грішити однією секундою неточності, а кращий показник саме у механічних екземплярів. Важливим є споживання струму, мікроампер має йти менше. Це є проблемою при частій зміні акумуляторів. Настирливе цокання годинника також грає свою роль. Говорячи про склі, вибирають оргскло-акрилове, воно володіє ударостійкістю і міцністю. Варіантом скляного покриття є ще мінеральне або приладове скло, на яких не залишається подряпин, вони не притягують пил.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here