Годинники були створені на замовлення Міністерства оборони СРСР для військових нирців і називаються водонепроникними по праву, перевірено життям. До годинника для підводного плавання завжди пред’являлися підвищені вимоги — від надійності і точності їх ходу іноді залежить людське життя, вони не мають права відмовити в критичний момент. Чистопольський годинниковий завод Схід виробляє цей годинник для російського флоту вже не один десяток років, і за цей час конструкція годинника зазнала мало змін, настільки вдалим вийшла перша версія. Ці механічні водонепроникні годинники продаються по всьому світу і поставлялися навіть для армії США. Схід амфібія ретельно тестуються і витримують тиск до 20 атмосфер, що відповідає граничній глибині занурення до 200 метрів. А також, ви знайдте у нас vostok komandirskie auto.

Професійні водонепроникні годинники коштують кілька сотень доларів і мають зазвичай цілим набором приємних, але не необхідних фішок. Чистопольський годинник Схід амфібія прості у своїй функціональності, надаючи своєму власникові тільки найнеобхідніше-точний хід, протиударність, водонепроникність і антимагнітну прокладку корпусу, а відсутність зайвих функцій з лишком компенсується вартістю. Для механічних годинників з 31 каменем це безумовно вигідна покупка по співвідношенню ціна / якість.

Сам корпус випущений із спеціально поліпшеної нержавіючої сталі і не схильний до корозії, скло посилено і буквально впресовано в корпус, а світяться елементи виконані з використанням спеціальної нерадіоактивної фарби і в темряві просто палають. Заводна головка загвинчується, забезпечуючи герметичність конструкції, зовнішній циферблат поділений на два півгодинних сектора і обертається в обидві сторони, а точність ходу становить -20 +60 секунд на добу. Як і у всіх годин на базі механізму Схід 2416, у амфібія є маленьке віконце з поточною датою на 3 години.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here