Оверлоки, коверлоки, розпошивалки радять купити в якості доповнення до швейній машині, за допомогою них можна якісно обробити краї виробів і зшити трикотажне полотно без обрізки. Прилади працюють з трикотажем, Джерсі, шовком, шифоном, будь-якою матерією. Пристрої можна використовувати в швейних майстернях і вдома. Оверлоки, коверлоки та розпошивалки. Ми пропонуємо оверлок купить.
Пропонуємо придбати у нас:

Оверлок. Головна функція-обметування зрізів тканини. За допомогою оверлока можна оформити краю так, щоб вони не обсипалися, мали акуратний вигляд. Крім обметування, пристрій ще й зрізає зайву тканину. У нас можна купити побутовий оверлок від відомих виробників:» Джаноме», Singer, Family за доступною ціною. Прилади надійно закріплюють зрізи від осипання ниток і додадуть речам закінчений, красивий вигляд. Рекомендуємо придбати 4 — або 5-ниткові оверлоки для обробки трикотажу.
Коверлоки. Машинка поєднує в собі властивості оверлока і розпошивалки. Недорогий коверлок варто купити для трикотажу. За допомогою коверлока також можна створювати плоский або стачивающе-обметочний шов. Апарат дуже зручний для роботи з трикотажем і еластичним текстилем, він не розтягує тканину, але міцно скріплює її елементи. Шви виходять рівними і красивими.
Распошивалки. Пристрій використовується для створення плоского шва на трикотажній матерії. Распошивалки здатні зробити сверхеластічние шви, створити декоративну обробку і пр.швидко сточують і обробляють краю і низ речей з еластичної матерії. В результаті нитки не розтягуються і не»розсипаються».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here