В кінці березня Redmi анонсувала свій найбільший телевізор, що отримав назву Redmi Smart TV MAX 98. Цей телевізор продавався багато разів з моменту його випуску. Але вчора він, ймовірно, побив рекорд продажів для сегмента 100—дюймового телевізора в Китаї, згідно з офіційною заявою бренду на Weibo. За словами Redmi, вони продали понад 1500 одиниць менш ніж за 11 годин. У нас найкращый
мастер по ремонту телевизоров.

За даними Xiaomi, на Xiaomi Mall (Mi.com) було продано більше 1000 одиниць Redmi Smart TV MAX 98 всього за 3 хвилини і 28 секунд. В цілому Redmi продав понад 1500 пристроїв за 10 годин, 32 хвилини і 18 секунд по всіх каналах 25 червня.

Лін Фацян, директор китайської компанії Xiaomi & Redmi TV, каже, що їхній продукт, ймовірно, встановив новий Галузевий рекорд. Але немає ніяких інших даних, щоб довести це, і тому він говорить лише про ймовірність.

Сегмент 100-дюймових телевізорів є новою категорією, і тут дуже мало покупців, зацікавлених в покупці такого величезного телевізора. А людям, які хотіли б придбати його, доведеться викласти купу грошей.

Але Redmi Smart TV MAX 98 коштує всього 19 999 юанів ($2825), що порівняно невеликі гроші, якщо порівнювати його з іншими варіантами. Це може бути єдиною причиною, через яку бренду вдалося продати ці численні одиниці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяОверлок
Следующая статьяЦветы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here