Двостороння клейка стрічка вже більше 70 років створює гідну конкуренцію механічному способу з’єднання матеріалів. На перший погляд прості, але в той же час високотехнологічні та універсальні скотчі 3М, здатні закривати безліч завдань по з’єднанню і герметизації, працювати в екстремальних умовах, залишаючи механіку далеко позаду. Каталог двосторонніх клейких стрічок дуже багатий: широкі, вузькі, тонкі, прозорі, кольорові, акрилові, з каучуковим клеєм, на основі і без, дорогі і дешеві. Головна перевага двосторонніх клейких стрічок — це швидке і легке кріплення різнорідних матеріалів від паперу до металу, без пошкодження з’єднуються матеріалів. У нас ви зможите двухсторонний скотч купить.

Залежно від характеристик стрічок і їх особливостей, можна вирішити багато завдань по з’єднанню:

1. Зменшити вагу конструкції або виробу.

2. Виключити деформацію поверхні, корозію матеріалів, що з’єднуються, завдяки герметизуючим властивостям стрічок, рівномірному розподілу навантаження, стійкістю до ультрафіолету, вологи, масел.

3. Компенсує температурні розширення матеріалів.

4. Збільшити стійкість до вібраційних навантажень

5. Вибрати індивідуальне рішення, яке використовуються всередині або зовні приміщення

6. Різноманітність клейких стрічок – значно може вплинути на вартість з’єднання, а саме зробити його недорогим.

7. Забезпечує довговічність з’єднання

8. Додаткове використання грунтовки (праймера) дозволяє з’єднувати більш складні матеріали, такі як скло, складні пластики, пофарбовані поверхні та ін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here