Часто в якості зовнішнього покриття вхідних дверей в квартиру використовуються МДФ накладки різної товщини, покриті плівкою ПВХ. Плівка імітує деревну структуру, роблячи зовнішній вигляд більш вишуканим. Купити Двері вхідні металеві можна стандартних розмірів, з шириною стулки до 1000 мм. чому не більше? При більшій ширині вони стають занадто важкими, і порушується геометрія конструкції, тому, якщо потрібні дверні полотна ширше 1000 мм, рекомендується зупинити вибір на дво -, тристулкових. Вирішивши купити вхідні двері, зверніть увагу на замок — він не менш важливий, ніж товщина металу. Використовується 2 типи замку – комбінація сувальдного і циліндрового або моноблок. Ми розповімо як найкраще вибрати
входные двери.

зображення Замок для вхідних дверей
Сувальдний — це міцний і надійний замок, досить масивний. Головними елементами такого замку є сувальдні пластини, яких повинно бути не менше 6. Циліндрові замки частіше використовуються як допоміжні через своїх менших розмірів. Рівень надійності у них залежить від кількості штифтів в циліндрі: чим їх більше, тим краще.

Самим же надійним варіантом є моноблок – це єдиний блок, який об’єднує в собі два типи замку. Зламати його значно складніше, ніж сувальдний і циліндровий окремо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here