Кав’ярня» Під синьою пляшкою «(»Під синьою пляшкою») (Руська, 4) – маленька Австрійська імперія в невеликій затишній кнайпі, де подають одну з найкращих кави у Львові. Атмосфера і рецепти приготування кави і десертів теж витримані в дусі старовини, особливою популярністю користується кава з вогнем. Столиків тут небагато, тому приходити краще не в годину пік. Ти зможеш спробувати каву по-Галицькі, по-польськи, по-турецьки, та ще й з унікального антикварного посуду. Затишно, камерно, автентично. Також, ми підскажемо де найкраще заказать гостиницу во Львове.

Якщо хочеться відпочити в кафе, де немає натовпу туристів, — тобі в кав’ярню» Теплий П’єц » (Староєврейська, 50). Кафе знаходиться прямо навпроти відомого ресторану «Під Золотою трояндою», ймовірно, тому залишається непоміченим туристами. Інших пояснень бути не може, тому що тут неймовірно автентично і смачно, як вдома. Особливо тягне сюди взимку, тому що» Теплий П’єц » – це не тільки місце, де готують каву на печі, а й невеликий музей: стіни верхнього залу оформлені колекцією раритетних пічок XVIII ст., пічка є навіть в туалеті. Крім кави кафе радує ситною галицькою кухнею. Тут можна скуштувати качку з» ябком «(яблуком на Галицькому говірці), а до м’ясних страв замовити»соус з журавлинами».

Urban coffee (вул. Галицька, 12 та вул.Січових Стрільців, 17). Дві точки для цінителів кавових збочень – наприклад, тут тобі в каву можуть накришити півпачки Oreo або вилити половину балончика збитих вершків навпіл з рідкою карамеллю. І кава, і десерт одночасно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here