Більшість букмекерських контор паралельно працюють через і Інтернет, і в наземному форматі, але якщо раніше оператори ставок більше орієнтувалися на створення великої мережі ППС, то зараз онлайновий сегмент стає все більш вагомим і привабливим. Існує і ряд букмекерів, що працюють тільки в мережі. Наприклад, БК Леон, що спеціалізується на лайв-ставках.
Що пропонують всі букмекерські контори
В умовах високої конкуренції на ринку ставок на спорт букмекери намагаються розвивати головну складову – лінію ставок. Крім ставок на спорт, в букмекерських конторах можна поставити на події зі світу культури, кіно, політики.
Величезною популярністю користувалися ставки на результати виборів президента США, коли Дональд Трамп сенсаційно переміг Хіларі Клінтон, що призвело до сплеску популярності політичних маркетів. Також великий інтерес у клієнтів БК викликають ставки на серіал «Гра престолів».

Хорошим доповненням лінії БК став набираючий Популярність Кіберспорт-ставки на результати матчів кіберспортсменів, що змагаються в умінні грати по мережі в комп’ютерні ігри-CS: GO, Dota 2, Starcraft, League of Legends та інші. Зараз рідкісна букмекерська контора обходиться без лінії з кіберспорту, так як цей сегмент ставок розвивається семимильними кроками і дозволяє охопити категорію людей, які не цікавляться класичним спортом, але досить азартних, щоб робити ставки на Кіберспорт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here