В Україні вчителям пропонують понад 30 тисяч гривень: який предмет потрібно викладати
Професія викладача англійської мови сьогодні користується великим попитом - на кадрових сайтах можна знайти сотні вакансій. Деякі роботодавці готові пропонувати таким спеціалістам зарплату понад 30 000 грн.
Наприклад, глобальна онлайн-школа запрошує викладача з зарплатою від 24 000 до 36 000 грн. Основні вимоги:
Інший навчальний заклад пропонує зарплату вчителю в діапазоні від 17 000 до 35 000 грн. "Педагог має можливість проводити як індивідуальні, так і групові заняття (від 2 до 6 осіб у групі), при цьому для групових уроків передбачено підвищену ставку", - зазначається в оголошенні.
Інший навчальний заклад пропонує заробітну плату в діапазоні від 25 000 до 50 000 грн. Серед вимог до кандидатів – знання мови на рівні не нижче С1 та наявність досвіду у викладацькій діяльності.
Українцям перерахували зарплати
Тим часом українські роботодавці збільшили розмір зарплат, які готові платити новим співробітникам. Так, у липні середня запропонована зарплата у цивільному секторі склала 20 500 грн, що на 500 грн перевищує показник попередніх місяців.
Найбільше зростання зафіксовано у сфері "Управління персоналом, HR". Як розповіли OBOZ.UA фахівці великого кадрового порталу, в таких компаній підвищили пропоновану зарплату на 9% - до середніх 25 000 грн.
На 7% зріс пропонований оклад для фахівців у сфері "Краса, фітнес, спорт" - до середніх 22 500 грн. Далі йдуть:
У липні в Україні найвищі середні зарплати (без урахування керівних посад, IT-сектору та фахівців у Силах оборони) пропонували керамістам, які в середньому отримували 48 750 грн. Окрім цього:
Як інформував OBOZ.UA, найближчим часом у головних секторах української економіки не передбачається ані значного збільшення вакансій, ані хвилі звільнень. Проте, деякі компанії все ж планують коригувати чисельність своїх співробітників. Ці прогнози мають негативний характер: у більшості ключових галузей працівників звільнятимуть частіше, ніж найматимуть нових.