Нові функції для Резерв+: відстрочка, рекрутинг та облік у ТЦК


Незабаром користувачі застосунку "Резерв+" матимуть можливість перевіряти легітимність отриманих повісток від ТЦК та СП. Крім того, команда розробників у Міністерстві оборони працює над впровадженням нового функціоналу, який дозволить автоматично ставати на облік в ТЦК у разі зміни місця реєстрації.

Про це повідомив начальник управління інформаційних технологій Міністерства оборони Олег Берестовий. І це не єдині можливості, які незабаром стануть доступними в додатку.

За словами Берестового, для виписування повістки необхідно спочатку роздрукувати бланк, а потім керівник ТЦК повинен вручну поставити свій підпис і печатку, щоб документ набув чинності.

"Наразі ми оптимізуємо роботу реєстру "Оберіг", щоб забезпечити автоматичне генерування повісток, які потім підписуватимуться електронним підписом начальника ТЦК та доставлятимуться до військовозобов'язаних," – повідомив представник Міністерства оборони.

Згодом, за його словами, військовозобов'язаний матиме можливість за допомогою сканера QR-коду в програмі Резерв+ перевірити, чи справді підпис належить начальнику ТЦК.

"Берестовий пояснив, що буде вказано статус, підтверджуючи законність, і вказано необхідність прибуття згідно з інформацією у повістці."

Також розробляється функціонал, щоб військовозобов'язаний, який має право на відстрочку, не йшов у ТЦК, а міг автоматично подати заяву. Це стосується людей, які мають трьох дітей, або є опікунами; людей з інвалідністю; студентів очної форми, для яких це перша вища освіта.

"Це потрібно, щоб уникнути перевантаження ТЦК додатковими чергами та паперовою роботою", - зазначив Берестовий.

Ще одна з нових функцій, яка має невдовзі з'явитися - цифровий рекрутинг.

"Ми надамо можливість обирати бажані посади в Збройних Силах України: усі варіанти будуть зібрані в одному місці, і можна буде пройти співбесіди та відбір у колективах, де ви хочете служити", - зазначив представник Міністерства оборони.

Як повідомляв OBOZ.UA, через кілька місяців після запуску мобільного застосунку "Резерв+" зловмисники почали створювати його фейкові клони. Таким чином, дані військовозобов'язаних, призовників та резервістів могли потрапити у розпорядження злочинців.

Нагадаємо, в Україні щонайменше 6 млн. чоловіків не оновили своїх даних на виконання нового закону про мобілізацію, за що підпадають під штрафи. Понад 4 млн надали актуальну військово-облікову інформацію про себе.

Раніше стало відомо, що електронний варіант військово-облікового документа у додатку Резерв+ є цілковитою заміною традиційного паперового військового квитка або приписного посвідчення.

Related posts