Злочинний союз: як кібератаки та дезінформація разом підривають стабільність цифрового простору України


3 вересня о 13:00 запрошуємо на презентацію дослідження "Зловмисний альянс: як кібернапади та дезінформаційні кампанії синхронно підривають стабільність цифрового середовища України в умовах російської агресії".

Організатори: Центр демократії та верховенства права за сприяння Фонду Гайнріха Бьолля, Київське бюро -- Україна.

Учасники заходу: Ігор Розкладай - заступник директора Центру демократії та верховенства права; Ірина Субота - менеджерка проєктів у Центрі демократії та верховенства права; Павло Бурдяк - аналітик Центру демократії та верховенства права; представники Фонду імені Гайнріха Бьолля (онлайн); Вальтер Кауфман - керівник відділу Східної та Південно-Східної Європи Фонду імені Гайнріха Бьолля; Йоганнес Фосвінкель - керівник Представництва в Україні Фонду імені Гайнріха Бьолля; Ольга Никорак - координаторка програми "Безпека людини" Фонду імені Гайнріха Бьолля; Ігор Соловей - керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки; Олександр Мельниченко - представник Департаменту інформаційної безпеки СБУ; Інна Полянська - аналітикиня ГО "Інтерньюз-Україна"; Павло Бєлоусов - експерт з цифрової безпеки в Nadiyno.org; Оксана Романюк - директорка Інституту масової інформації; Василь Самохвалов - модератор.

Центр демократії та верховенства права дослідив зв'язок між кібератаками та дезінформаційними кампаніями проти України від початку російського вторгнення. У звіті розглянуто клонування та злам сайтів для поширення фейків, DDoS-атаки, глушіння супутникових сигналів для дестабілізації інформаційного простору України, а також фішинг з метою поширення неправдивої інформації. Дослідження пропонує юридичні, технічні та освітні рекомендації для протидії цим загрозам.

Під час заходу учасники розглянуть основні висновки проведеного дослідження, яке має на меті розробку нових рекомендацій для підвищення стійкості цифрового та інформаційного простору України.

Формат заходу - офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Представники медіа матимуть можливість задавати питання як безпосередньо в залі (Зала 2), так і через онлайн-трансляцію.

Просимо журналістів прибути за тридцять хвилин до початку заходу.

Акредитація представників ЗМІ та реєстрація учасників - за посиланням. Акредитація та реєстрація триватимуть до 12:00 2 вересня 2024 року включно.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV.

Related posts